15.1.2015. Ispis E-mail

DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU (A)

15. 1. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak         Antun Pustinjak

Srijeda

Četvrtak

Petak            Fabijan i Sebastijan

Subota          Agneza Janja

Zahvaljujemo svima koji su nas primili za blagoslov obitelji i koji su s nama zajedno tražili Božji blagoslov za sebe i svoju obitelj. Neka Gospodin i dalje prati naše dobre nakane. Za svaki vaš prilog od srca vam hvala.

Iduće nedjelje, 22. 1. 2017., iza večernje sv. Mise bit će sastanak Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća.

Pred nama je naš župni blagdan svetog Ivana Bosca ( 31.1. ) . Za taj dan pripremit ćemo se trodnevnicom koju će predvoditi naši mladomisnici.

Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike neće biti do kraja prvog mjeseca.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 15.1.2015.