22.01.2017. Ispis E-mail

3. Nedjelja kroz godinu (A)

22.1.2017.

Ponedjeljak –

Utorak           Sv. Franjo Saleški

Srijeda           Obračenje sv. Pavla

Četvrtak        Timotej  i  Tit

Petak             Anđela Merici

Subota           Toma Akvinski

Još jednom zahvaljujemo svima koji su nas primili za blagoslov obitelji, s nama zajedno molili Božji blagoslov za sebe i za sve svoje. Neka Gospodin i dalje prati dobre nakane. Za svaki vaš prilog od srca hvala.

Danas 22. 1. 2017. iza večernje sv. Mise je sastanak pastoralnog i ekonomskog župnog vijeća.

Pred nama je naš župni blagdan, 31. 1. sv. Ivan Bosco, te ćemo se za taj dan pripraviti trodnevnicom.

U subotu misu predvodi i propovijeda don Ivan  Terze.  Misu animiraju mladi i čitači.

U nedjelju misu predvodi i propovijeda ravnatelj  don Mladen Delić. Misu

animiraju članovi muške molitvene zajednice "don Bosco".

U ponedjeljak misu predvodi don Stjepan Bolkovac a misu animiraju mladi i salezijanski suradnici.

Na sam blagdan sv. Ivana Boska misu u 10:30 predvodi provincijal don Pejo Orkić i pod misom je primanje novih prednovaka. Večernju sv. Misu predvodi i propovijeda  Bjelovarsko - Križevači  biskup  mons. Vjekoslav Huzjak.

U četvrtak klanjanje poslije sv. Mise.

Muška molitvena zajednica sv. Ivana Bosca ima svoj redoviti susret u petak u 19:30.

Molitvena zajednica" Klanjateljica Krvi Kristove " ima susrete iza večernje sv. Mise, ponedjeljkom u  crkvi  a srijedom  u samostanu sestara.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 22.01.2017.