30.01.2017. TREĆI DAN TRODNEVNE PRIPRAVE ZA PROSLAVU BLAGDANA SV.IVANA BOSCA Ispis E-mail
img_7699_resize.jpg

Don Stjepan Bolkovac, provincijalni tajnik, predvodio je misno slavlje trećeg dana trodnevne priprave za proslavu blagdana sv.Ivana Bosca.

Večeras su salezijanci suradnici i djelatnice župnog Caritasa  predvodili molitvu svete krunice.

Salezijanci suradnici su večeras  obnovili zavjete pred koordinatorom pokrajinskog vijeća salezijanaca suradnika gospodinom Vedranom Kosancem i Antonijom Klobučar, koordinatorom mjesnog vijeća.

Don Stjepan Bolkovac večeras je istaknuo da bi želio da nam don Bosco pokaže svojim prstima, kao što je pokazivao i svojim dječacima, kako nam je ići s Isusom i kako nam je biti s Isusom. Don Bosco je želio da Isus bude u srcima njegovih dječaka, a danas bi želio da bude u našim srcima.

Župni zbor je svojim pjevanjem animirao večerašnju svetu misu.

img_7653_resize.jpg

img_7661_resize.jpg