Župa Don Bosko

31.01.2017. BLAGDAN SV.IVANA BOSCA - MISA ZA MLADE U 12 SATI Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
img_8038_resize.jpg

 Blagdansku svetu misu za mlade predvodioje župnik don Rudolf Belko.

U svojoj propovijedi postavljao je mladima pitanja o don Boscu i dobivao najčešće ispravne odgovore. Život sv,Ivana Bosca i njegov rad s mladima- nastavak je u propovijedi. Don Rudolf je pričao djeci zgode iz života don Bosca , a završio je mišlju don Bosca da pomažemo jedni drugima i da nam riječi don Bosca budu poticaj u budućem životu.

Uz nastavnike iz škole prisutna je bila svetoj misi i ravnateljica gđa Ankica Šimunić, kojoj je danas bio posljednji radni dan pewd odlazak u mirovinu. Zahvaljujemo se gospođi Šimunić za uspješnu suradnju škole i župe u višegodišnjem periodu.

I ovu svetu misu sastav CREDO je animirao svojim sviranjem i pjevanjem.

 

 img_8039_resize.jpg  
 img_8035_resize.jpg  
 img_8040_resize.jpg  
 img_8066_resize.jpg  
 img_8103_resize.jpg  
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica