26.02.2017. Ispis E-mail

8. nedjelja kroz godinu (A)

26.02.2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

U srijedu je Pepelnica – početak korizmenog vremena. Na taj je dan zapovijedani post i nemers. Toga dana bit će pod misom obred pepeljenja.

Kroz korizmene petke i nedjelje obavljat ćemo pobožnost križnog puta u 18:00 sati. Kroz korizmu nećemo imati redovita klanjanja četvrtkom jer je naglasak na pobožnosti križnog puta.

Ovaj tjedan zajednica Krvi Kristove ima svoj susrete. U ponedjeljak iza večernje sv. Mise prva grupa ima svoj susret u crkvi. Druga grupa ima svoj susret u srijedu također iza večernje sv. Mise, ali u samostanu Klanjateljice Krvi Kristove.

Sljedeća nedjelja je prva korizmena nedjelja. Te nedjelje mladi imaju susret navečer u 20:00 sati koji je ujedno i pripremu za susret u Vukovaru.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 26.02.2017.