05.03.2017. Ispis E-mail

1. KORIZMENA NEDJELJA (A)

05. 3. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Danas mladi imaju  molitveni susret u 20 sati a ujedno i pripremu za susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.

Kroz korizmene petke i nedjelje obavljat ćemo pobožnost križnog puta u 18:00 sati. Kroz korizmu nećemo imati redovita klanjanja četvrtkom jer je naglasak na pobožnosti križnog puta.

U subotu 11. 3.  od 15:00 do 17:00 sati bit će duhovna obnova za članove salezijanske obitelji. Duhovnu obnovu predvodi don Stjepan Bolkovac.

Svake nedjelje i petka križni put predvodit će molitvene ili zajednice koje postoje u našoj župi. Tako su u petak poslije Pepelnice pobožnost Križnog puta predvodili čitači.

Danas navečer pobožnost predvode članovi pastoralnog i ekonomskog župnog vijeća.

Pobožnost Križnog puta 10. 3. predvode članovi muške molitene zajednice "don Bosco", 12. 3. Salezijanci suradnici, 17. 3. Krizmanici a 19. 3. članovi župnog Caritasa.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 05.03.2017.