Župa Don Bosko

12.03.2017. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

2. KORIZMENA NEDJELJA (A)

12. 03. 2017.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –

Utorak        

Srijeda        

Četvrtak     

Petak           

Subota         

 

            Odlukom biskupa Hrvatske biskupske konferencije, Hrvatski Caritas, jedanaestu godinu za redom, u tjednu između druge i treće korizmene nedjelje, od 13. do 19. ožujka 2017., pokreće korizmenu akciju " Tjedan solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini ". Ove godine slogan je: " Moliti, Raditi, Rasti zajedno ".

 

            Kroz korizmene petke i nedjelje obavljat ćemo pobožnost križnog puta u 18:00 sati. Kroz korizmu nećemo imati redovita klanjanja četvrtkom jer je naglasak na pobožnosti križnog puta.

 

            Ovaj tjedan zajednica Krvi Kristove ima svoj susrete. U ponedjeljak iza večernje sv. Mise prva grupa ima svoj susret u crkvi. Druga grupa ima svoj susret u srijedu također iza večernje sv. Mise, ali u samostanu Klanjateljice Krvi Kristove.

 

            Svake nedjelje i petka križni put predvodit će molitvene ili zajednice koje postoje u našoj župi. Danas navečer pobožnost predvode Salezijanci suradnici. Pobožnost Križnog puta 17. 3. predvode Krizmanici, 19. 3. članovi župnog Caritasa, a 24.3. Prvopričesnici.

 

            U nedjelju poslije podne, 26. ožujka bit će korizmena duhovna obnova za sve župljane a koju će predvoditi vlč. Anđelko Horvat.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 12.03.2017.