26.03.2017. Ispis E-mail

4. KORIZMENA NEDJELJA (A)

26. 03. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Danas poslije podne, 26. ožujka bit će korizmena duhovna obnova za sve župljane koju predvodi vlč. Anđelko Horvat. Počinje u 15 sati a završava sa večernjom sv. Misom.

Svake nedjelje i petka križni put predvodit će molitvene ili zajednice koje postoje u našoj župi. Danas navečer pobožnost predvode animatori. Pobožnost Križnog puta 31. 3. Predvodi Župni zbor a 2. 4. Udruga Hrvatska žena.

Danas roditeljski sastanak za ovogodišnje krizmanike iza večernje sv. Mise u 19:30.

Iduće nedjelje  2. 4. 2017. mladi imaju molitveni susret u 20:00 sati a ujedno i pripremu za susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.

Ovaj tjedan zajednica Krvi Kristove ima svoj susret u ponedjeljak prva grupa iza večernje sv. Mise u crkvi a druga grupa u srijedu poslije večernje sv. Mise u samostanu Klanjateljica Krvi Kristove.

Ispred crkve možete si nabaviti uskrsne čestitke i druge suvenire a sve ide za potrebite u našoj župi.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 26.03.2017.