02.04.2017. Ispis E-mail

5. KORIZMENA NEDJELJA (A)

02. 04. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Danas mladi imaju molitveni susret u 20:00 sati a ujedno i pripremu za susret Hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.

Svake nedjelje i petka križni put predvodit će molitvene ili zajednice koje postoje u našoj župi. Danas navečer pobožnost predvodi udruga Hrvatska žena. Pobožnost Križnog puta 7. 4. predvode Prednovaci a 14. 4. Zajednica Krvi Kristove.

Iduće nedjelje je Cvjetnica. Prije svake svete mise bit će blagoslov maslinovih grančica. Vaš prilog za grančice ići će našem Caritasu i Caritasu Zagrebačke nadbiskupije za potrebe siromašnih. Na Cvjetnicu jer se čita (pjeva) Muka neće biti pobožnosti Križnog  puta. U Svetom Trodnevlju nema jutarnjih sv. Misa kao ni svetih ispovijedi osim bolesnika.

Ispovijed školske djece bit će kroz ovaj tjedan u 9:00 i 15:00 sati zavisno od smjene.

Utorak           - 4. i 5.  razredi

Srijeda           - 6. i 7.  razredi

Četvrtak        -  krizmanici

VELIKA  USKRSNA ISPOVIJED za sve župljane bit će u subotu 8. travnja od 17:00 do 18:30. Molimo da dođete na vrijeme jer svećenici koji nam dolaze iz dekanata u ispomoć, moraju imati mise u svojim župama. Na oglasnoj ploči imate raspored uskrsnih ispovijedi po župama dekanata, pa ako ste spriječeni za ispovijed u našoj župi  ravnajte se po ponuđenom rasporedu.

Ispred crkve možete si nabaviti uskrsne čestitke i druge suvenire a sve ide za potrebite u našoj župi.

29. i 30. travnja bit će susret Hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.

U tjednu nakon Uskrsa započinjemo s radovima na uređenju crkve.

Na izlazu iz crkve možete si uzeti župni listić.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 02.04.2017.