30.04.2017. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak

Subota          – Dominik Savio

Sutra je blagdan sv. Josipa Radnika. Svete mise su u 7:00  sati ujutro i navečer u 18:30. Nije zapovijedani blagdan pa će  se sutra nastaviti radovi  u crkvi.

U utorak u 2. svibnja  19:30  susret roditelja ovogodišnjih prvopričesnika.

Radovi na uređenju crkve i dalje traju ali svakim danom smo sve bliže kraju.

Zahvaljujemo onima koji su došli pomagati majstorima i krajem ovog tjedna trebat će još pomoći pa ćemo vas pozvati da lijepo uredimo svoju crkvu. I dalje dok traje obnova crkve radnim danom bit će misa u dvorani pokraj župnog ureda.

6. svibnja spomendan Sv. Dominika Savija zaštitnika ministranata i mladih. Ministrantski susret bit će 6. svibnja na Knežiji na kojem će sudjelovati i naši ministranti. Molimo roditelje ministranata za pomoć u organizaciji prijevoza.

Svečenićko ređenje našeg mladomisnika Danijela Dragičevića bit će u Splitu 6. svibnja 2017.  Preporučujemo ga u vaše molitve.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 30.04.2017.