07.05.2017. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak            – Sv. Leopold Mandić

Subota          – Bl. Dj. Marija Fatimska, Sv. Marija Mazzarelo

Čitači imaju svoj sastanak u ponedjeljak 8. 5.  iza večernje sv. Mise.

Prvopričesnici će od utorka do četvrtka svaku večer dolaziti na večernju sv. Misu da se što bolje pripreme za dan svoje prve pričesti koja će biti iduće nedjelje 14. 5. 2017. u 10:30. Te nedjelje nema mise u 12:00 sati. Sveta ispovijed za prvopričesnike bit će u petak u 17:00 sati.

Radovi na uređenju crkve se bliže kraju. Zahvaljujemo svima koji su pomagali ali u ovoj završnici trebat ćemo još pomoći pa ćemo vas pozvati da lijepo uredimo svoju crkvu.

I dalje dok traje obnova crkve radnim danom bit će misa u dvorani pokraj crkve, nadamo se do srijede ili četvrtka.

U srijedu 10. 5. 2017. zajednički susret Zajednice Krvi Kristove u samostanu sestara iza večernje sv. Mise. Gost predavač Kathleen Thompson. Tema: «Živjeti ponizno u milosti. Kako ne  postati taoci uvrijeđenosti.» Ulaz slobodan.

U petak 12. 5. 2017. iza večernje sv. Mise bit će javna tribina ( predavanje) s temom: Pred Izazovima odrastanja. Posebno pozivamo mlade i njihove roditelje. Predavač s. Amata Anđelić – centar Marjanovac, Aleksandrovac.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 07.05.2017.