21.05.2017. Ispis E-mail

Četvrtak      – Uzašašće Gospodinovo - Spasovo

Petak

Subota

I krizma je iza nas, zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli da je ovo slavlje tako lijepo proteklo. Također podsjećamo krizmanike, njihove kumove i roditelje da ne zaborave svoju župnu zajednicu.

Svi koji znaju kako nam je crkva prije izgledala sada su sretni i zadovoljni kako sada izgleda. Hvala svima koji su svojim radom i donacijama sudjelovali u toj obnovi. Polako se sređuju troškovi oko obnove i svaka vaša kuna dobro će doći.

Hvala na razumjevanju i nadamo se da će se svaki naš vjernik odazvati, svaki prema svojim mogućnostima.

Na klupi na izlazu iz crkve možete si uzeti župni listić za svibanj.

Molitvena zajednica Krvi Kristove jedna i druga grupa imaju svoj susret 22. 5. u ponedjeljak iza večernje sv. Mise.

Danas su lokalni izbori u Hrvatskoj, izađite na te izbore, te ćemo barem malo svojim glasom doprinijeti boljitku sredine u kojoj živimo.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 21.05.2017.