18.6.2017. Ispis E-mail

11. Nedjelja kroz godinu (A)

18. 06. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda         Sv. Alojzije

Četvrtak

Petak            Presveto Srce Isusovo

Subota          Rođenje Ivana Krstitelja

Pred nama je dječje ljeto. Mogu se prijaviti djeca koja su završila drugi razred pa sve do osmoga. Detaljni program dobili ste u školi. Oni koji ga nemaju mogu ga uzeti na izlazu iz crkve. Jedan dio je i prijavnica koju trebate ispuniti i vratiti u župni ured. Prijavite se što prije.

U utorak 20. 6. u 19:30 roditeljski sastanak za djecu koja će sudjelovati  na dječjem ljetu.

U utorak 20. 6.  u 19:00 sati imaju svoj sastanak salezijanci – suradnici.

Spomendan 24. 6. Rođenja Ivana Krstitelja. Toga dana bit će u Rimu zaređen za đakona i naš četvrti đakon salezijanac. Preporučamo ga u vaše molitve.

Zahvaljujemo svima koji su se svojim prilozima uključili u obnovu naše crkve a preporučamo se da se uključe i oni koji to nisu napravili, svaki prema svojim mogućnostima

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 18.6.2017.