Župa Don Bosko

25.06.2017. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

12. VAZMENA NEDJELJA (A)

25. 06. 2017.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –

Utorak        

Srijeda        

Četvrtak      Sv. Petar i Pavao

Petak           

Subota         

 

            Upravo danas na dan Hrvatske državnosti naša crkva zasjala je u punom sjaju. Mislim da svaki vjernik ali i svaki stanovnik Podsuseda može biti ponosan na svoju crkvu. Još jednom zahvaljujemo svim majstorima i svima onima koji su nesebično žrtvovali svoje vrijeme na uređenju crkve a i svima vama koji ste svojim prilozima pomogli da se to ostvarilo. Premda smo dobar dio troškova podmirili i dalje se preporučamo u vašu dobrotu.  Svaki i najmanji dar dobro će doći.

 

            Sutra tj. 26. 6. počinje dječje ljeto u 9:00 sati prije podne. Djeca neka dođu točno u to vrijeme. Bilo bi lijepo da dođu i roditelji koji su slobodni. Napominjemo da su posebno važna tri  susreta: 26. 6. početak ljeta s misom u 9:00 sati, zatim misa 2. 7. u 10:30, te misa na završetku ljeta 7. 7. u 18:30.

 

            Kroz mjesec srpanj i kolovoz neće biti mise u 12:00 sati kao i euharistiskog klanjanja četvrtkom. U 9. mjesecu nastavljamo po starom rasporedu.

 

            8. 7.  bit će tradicionalno pješačko hodočašće na Mariju Bistricu. Polazak je toga dana u 2:00 sata ujutro ispred kapele sv. Martina. Sv. Misa u Mariji Bistrici je u 18:00 sati u Kapeli Sv. Petra. Detaljni raspored objavit ćemo iduće nedjelje.

 

            U ponedjeljak 26. 6. Zajednica Krvi Kristove, obje grupe, imaju svoj susret poslije večernje sv. Mise u crkvi.

 

            U Prozorju, kraj Dugog Sela, bit će proslava Krvi Kristove naslovne svetkovine Klanjateljica Krvi Kristove. Javite se s. Mariji ili s. Danijeli tko želi hodočastiti. Više informacija imate na plakatu pokraj crkve.

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 25.06.2017.