02.07.2017. Ispis E-mail

13. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

02. 07. 2017.

Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:30.

Ponedjeljak – Sv. Toma apostol

Utorak         – Sv. Čiril i Metod

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Ljetni oratorij još traje ovaj tjedan. Salezijanci suradnici organiziraju za roditelje i malu djecu program druženja u ponedjeljak i srijedu od 17:00 do 18:00 sati. Tko može neka dođe.

Završetak ljetnog oratorija je u petak sa večernjom sv. Misom a nakon toga je druženje na dvorištu.

Kroz mjesec srpanj i kolovoz neće biti mise u 12 sati, kao i euharistijskog klanjanja četvrtkom. U mjesecu rujnu nastavljamo po starom rasporedu.

8. srpnja  bit će tradicionalno pješačko hodočašće na Mariju Bistricu. Polazak je toga dana u 2:00 sata ujutro ispred kapele sv. Martina. Sv. Misa u Mariji Bistrici je u 18:00 sati u Kapeli Sv. Petra. Povratak je u 20:00 sati autobusom. Cijena karte je oko 30 kn.

Hvala svima koji su kroz ovaj tjedan dali svoj prilog za uređenje crkve.

Susret čitača je 3. srpnja iza večernje sv. Mise.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 02.07.2017.