13.08.2017. Ispis E-mail

19. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

13. 08. 2017.

Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:30.

Ponedjeljak – Maksimilijan Kolbe

Utorak         – Uznesenje BDM – Velika Gospa

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Hvala svima koji su kroz ovaj tjedan dali svoj prilog za uređenje crkve. Zahvaljujemo majstorima koji su lijepo uredili kor, sada očekujemo i nove pjevače.

U utorak je blagdan Uznesenja BDM na nebo ili Velika Gospa. Toga dana su mise kao nedjeljom tj. u 7:00, 9:00, 10:30 i navečer u 18:30. Podsjećamo da je u našem dekanatu župna proslava u Stenjevcu. Raspored priprave i sv. Misa imate na plakatu na oglasnoj ploči.

Pred nama je godišnje zavjetno hodočašće vjernika grada Zagreba na Mariju Bistricu. Koji žele poći neka se upišu u župnom uredu da znademo naručiti autobus ili dva ako bude dovoljno onih koji žele poći.

Župno pastoralno i ekonomsko župno vijeće. Imaju sastanak u petak 18.8.2017.  u 19:30.

Za vrijeme godišnjih odmora ne zaboravite na nedjeljnu sv. Misu.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 13.08.2017.