10.09.2017. Ispis E-mail

23. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

10. 09. 2017.

Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:30.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda         – Sv. Ivan Zlatousti

Četvrtak      – Uzvišenje Sv. Križa

Petak            – Bl. Dj. Marija Žalosna

Subota

Za svaki dar za uređenje crkve hvala. Preporučamo se i nadalje.

Danas su vjernici iz naše župe na zavjetnom hodočašću grada Zagreba u Mariji Bistrici. Jučer je pošla i jedna grupa mladih. Neka njihova i naša molitva bude upravljena prema boljitku naše župe.

Proslava 75. godišnjice naše župe bit će 22. 10. 2017. Misno slavlje te nedjelje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom. Ovih dana održavat ćemo sastanke sa svim skupinama koje djeluju u našoj župi da bi se što bolje pripravili za naš veliki jubilej.

U subotu 16. 9. 2017. u 16 sati je ispovijed za djecu i mlade, a u nedjelju 17. 9. 2017. je Zaziv Duha Svetoga za početak nove školske godine koji će biti pod misom u 10:30.

Zajednica Krvi Kristove počinje sa svojim susretima u srijedu 13. 9. 2017. Koji će se održvati u samostanu Klanjateljica poslije večernje sv. mise. Na susrete mogu doći svi koji žele.

Sastanak salezijanaca suradnika održat će se 14. 9. 2017. nakon večernje sv. mise.

Od iduće nedjelje bit će misa u 12:00 sati i svakog četvrtka klanjanje nakon večernje sv. mise.

Dekanatsko hodočašće u nacionalno svetište Sv. Josipa u Karlovcu bit će 30. 9. 2017. Posjetit ćemo i Krašić. Prijavite se što prije u župnom uredu jer je vrijeme dosta kratko.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 10.09.2017.