Župa Don Bosko

24.09.2017. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

25. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

24. 09. 2017.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –  

Utorak        

Srijeda         – Sv. Vinko Paulski

Četvrtak     

Petak            – Sv. Mihael,Gabriel i Rafael, arkanđeli

Subota          – Sv. Jeronim

 

            U ovom tjednu trebali bi doći novi radijatori. Hvala onima koji su dali svoj dar, ali nemojte posustati jer još imamo potreba pa se preporučamo i nadalje.

 

 

            Proslava 75 godišnjice naše župe bit će 22. 10. 2017. Misno slavlje te nedjelje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom koju će voditi i propovijedati: don Danijel Vidović, Mihael Kurkut i Tihomir Šutalo. Te nedjelje je misa u 11:00 sati. Mise u 12:00 sati neće biti.

 

            Održan je sastanak pastoralnog i ekonomskog župnog vijeća gdje se govorilo o konkretnim zaduženjima za 75. obljetnicu naše župe. Kroz naredno vrijeme bit će dosta dogovora i konkretnih poteza pa molimo odazovite se kako bi svi zajedno osjetili da je to naša zajednička proslava.

 

            Dekanatsko hodočašće u nacionalno svetište Sv. Josipa u Karlovcu bit će 30. 9. 2017. Polazak je u 8:00 sati ispred Konzuma. Posjetit ćemo i Krašić. Prijavite se što prije u župnom uredu jer je vrijeme dosta kratko i ima još svega par mjesta. Srijeda je krajnji rok za prijavu.

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 24.09.2017.