Župa Don Bosko

01.10.2017. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

26. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

01. 10. 2017.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –  Anđeli Čuvari

Utorak        

Srijeda         – Sv. Franjo Asiški

Četvrtak       

Petak             

Subota          – BDM od krunice

 
            Započeli smo mjesec listopad, mjesec na poseban način posvećen BDM. U tom mjesecu preporučamo molitvu sv. Krunice. Prednovicijatska zajednica moli krunicu u večernjim satima stoga pozivamo mlade da im se pridruže.


           Sve bliže smo proslavi 75. godišnjice naše župe koja će biti  22. 10. 2017. Misno slavlje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom. U danima koji su pred nama moramo puno toga urediti pa svi moram o biti spremni preuzeti neku odgovornost na sebe. Do sada smo pokazali da složni možemo rješavali stvari i da sve lijepo uspije. Nadamo se da će tako biti i ovog puta. Te nedjelje misa je u 11:00 sati. Mise u 12:00 sati neće biti.

 

            Čitači imaju svoj redoviti mjesečni sastanak sutra, tj. 2. 10. iza večernje sv. Mise.


            Svakog četvrtka je klanjanje iza večernje sv. Mise.

 

            U ovom tjednu počinje vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike.

Nastava

Prvopričesnici

Krizmanici

ujutro

15:00

15:00

popodne

8:30

9:00

 

utorak i srijeda

utorak i četvrtak

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 01.10.2017.