01.10.2017. Ispis E-mail

26. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

01. 10. 2017.

Ponedjeljak –  Anđeli Čuvari

Utorak

Srijeda         – Sv. Franjo Asiški

Četvrtak

Petak

Subota          – BDM od krunice

Započeli smo mjesec listopad, mjesec na poseban način posvećen BDM. U tom mjesecu preporučamo molitvu sv. Krunice. Prednovicijatska zajednica moli krunicu u večernjim satima stoga pozivamo mlade da im se pridruže.

Sve bliže smo proslavi 75. godišnjice naše župe koja će biti  22. 10. 2017. Misno slavlje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom. U danima koji su pred nama moramo puno toga urediti pa svi moram o biti spremni preuzeti neku odgovornost na sebe. Do sada smo pokazali da složni možemo rješavali stvari i da sve lijepo uspije. Nadamo se da će tako biti i ovog puta. Te nedjelje misa je u 11:00 sati. Mise u 12:00 sati neće biti.

Čitači imaju svoj redoviti mjesečni sastanak sutra, tj. 2. 10. iza večernje sv. Mise.

Svakog četvrtka je klanjanje iza večernje sv. Mise.

U ovom tjednu počinje vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike.

Nastava

Prvopričesnici

Krizmanici

ujutro

popodne

utorak i srijeda

utorak i četvrtak

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 01.10.2017.