15.10.2017. Ispis E-mail

28. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

15. 10. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak         – Sv. Ignacije Antohijski

Srijeda         – Sv. Luka Ev.

Četvrtak

Petak

Subota

Započeli smo mjesec listopad, mjesec na poseban način posvećen BDM. U tom mjesecu preporučamo molitvu sv. Krunice. Prednovicijatska zajednica moli krunicu u večernjim satima stoga pozivamo mlade da im se pridruže.

Iduće nedjelje slavimo 75 godišnjicu naše župe. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom. Prvog dana trodnevnice, iza mise je klanjanje. Drugi dan bit će kratko predavanje o Torinskom platnu. Treći dan bit će kratki film o našoj župi. Na sam dan proslave bit će u 10:00 sati procesija od kipa Sv. Ivana Nepomuka, kod dvorane Sutinska vrela pa do crkve. Misno slavlje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Te nedjelje je misa u 11:00 sati. Mise u 12:00 sati neće biti.

Molimo žene da ispeku kolače za to slavlje, te se svi uključimo svaki na svoj načina u tu proslavu.

Danas je sastanak roditelja ovogodišnjih krizmanika, iza večernje sv. mise u 19:30.

Sve bliže smo proslavi 75. godišnjice naše župe koja će biti  22. 10. 2017. Misno slavlje predvodit će pomoćni zagrebački biskup Monsinjor Mijo Gorski. Za tu proslavu pripravit ćemo se trodnevnicom. U danima koji su pred nama moramo puno toga urediti pa svi moram o biti spremni preuzeti neku odgovornost na sebe. Do sada smo pokazali da složni možemo rješavali stvari i da sve lijepo uspije. Nadamo se da će tako biti i ovog puta. Te nedjelje misa je u 11:00 sati. Mise u 12:00 sati neće biti.

Čitači imaju svoj redoviti mjesečni sastanak sutra, tj. 2. 10. iza večernje sv. Mise.

Svakog četvrtka je klanjanje iza večernje sv. Mise.

Počeo je vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike koji se održava prema rasporedu.

Nastava

Prvopričesnici

Krizmanici

ujutro

popodne

utorak i srijeda

utorak i četvrtak

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 15.10.2017.