05.11.2017. Ispis E-mail

31. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

05. 11. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak       Posveta Lateranske Bazilike

Petak

Subota          – Sv. Martin

Pred nama je blagdan sv. Martina. Procesija i misa bit će iduće nedjelje tj. 12. 11. U 10:00 sati formira se procesija ispred crkve i to sljedećim rasporedom. Na početku ide križ zatim barjaci djeca i mladi, pjevači, narodne nošnje, kip sv. Martina, ministranti, svećenici i ostali vjernici. U nošenju kipa sv. Martina mijenjat će se sljedeće grupe: prvo nose muškarci, zatim žene, mladi i prednovaci. Kada dođemo do kapele bit će kratka molitva zatim idemo u dvoranu gdje će biti sv. Misa.

Molimo domaćice da za taj dan ispeku kolače.

Mise u crkvi su samo ujutro u 7:00 i navečer u 18:30. Neće biti mise u 9:00, 10:30 i 12:00 sati.

Kestenijada neće biti večeras već 18. 11.  subota, iza večernje sv. Mise.

Molitvena zajednica muževa sv. Ivana Bosca ima svoj redoviti sastanak petkom u 19:30. Ako netko želi može se pridružiti toj zajednici.

Ovaj tjedan zajednica Krvi Kristove ima svoj susret u ponedjeljak iza večernje sv. Mise u crkvi  i u srijedu poslije večernje sv. Mise u samostanu Klanjateljica Krvi Kristove.

Ovaj broj Glasa koncila donosi izvještaj o našoj proslavi 75. obljetnice župe.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 05.11.2017.