19.11.2017. Ispis E-mail

33. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

19. 11. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak         – Prikazanje BDM

Srijeda         – Sv. Cecilija

Četvrtak

Petak            – Sv. Andrija Dung-Lac i drugovi

Subota          – Sv. Katarina Aleksandrijska

Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli da je blagdan sv. Martina tako lijepo proslavljen. Na poseban način zahvaljujemo udruzi "Hrvatska žena" koje su organizirale čašćenje poslije sv. Mise.

Sljedeća nedjelja je svetkovina Krista Kralja svih stvorenja. Njome završavamo crkvenu liturgijsku godinu.

Pred nama je Nikolinje pa molimo roditelje da prijave svoju djecu kako bismo sve na vrijeme organizirali.

Ovaj tjedan u srijedu u samostanu Klanjateljica, zajednica Krvi Kristove ima susret iza večernje sv. Mise. Dobrodošli su svi koji žele.

Djelatnice Caritasa i ove godine pripremile su Adventske vijence i druge lijepe poklone. Podržimo ih kupnjom u njihovom plemenitom nastojanju da pomognu onima koji su u potrebi. Sve to možete nabaviti ispred crkve. Danas je i nedjelja Caritasa, sjetimo se onih koji su potrebni naše pomoći.

Molitvena zajednica muževa sv. Ivana Bosca ima svoj redoviti sastanak petkom u 19:30. Ako netko želi može se pridružiti toj zajednici.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 19.11.2017.