26.11.2017. Ispis E-mail

34. NEDJELJA KROZ GODINU (A)

26. 11. 2017.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak      – Sv. Andrija ap.

Petak

Subota

Danas je nedjelja  Krista Kralja svih stvorenja. Njome završavamo crkvenu liturgijsku godinu. Sljedeća nedjelja je prva nedjelja Došašća. Sv mise kroz Došašće bit će ujutro u 6:00 sati ili zornice osim nedjeljom kada je u 7:00 sati.

Pred nama je Nikolinje. Molimo roditelje da prijave svoju djecu danas i do subote u ovom tjednu. Nikolinje će biti na sam dan sv. Nikole tj. 6. 12. ( 30 kn.)

Čitači imaju svoj sastanak u ponedjeljak tj. 27. 12. iza večernje sv. mise.

Djelatnice Caritasa su i ove godine pripremile Adventske vijence i druge lijepe poklone. Podržimo ih kupnjom u njihovom plemenitom nastojanju da pomognu onima koji su u potrebi. Sve to možete nabaviti ispred crkve.

Članovi KUD-a "KLAS" pozivaju župljane na godišnji koncert "Ponovno zajedno". Ulaznice se mogu kupini ispred crkve. Koncert će se održati 2. 12. u 19:00 sati u dvorani "Sutinska vrela"

Molitvena zajednica muževa sv. Ivan Bosco slavi 9. 12. svoju drugu god. Toga dana bit će duhovna obnova za cijelu župu s početkom u 15:30. Pojedinosti ćemo objaviti iduće nedjelje.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 26.11.2017.