03.12.2017. Ispis E-mail

Četvrtak      – Sv. Ambrozije

Petak             Bezgrešno začeće BDM

Subota

Od sutra počinju sv. Mise  zornice ujutro u 6:00 sati , osim nedjelja kada je u 7:00 sati sv. Misa.

U srijedu  je sv. Nikola. Još danas možete prijavit svoju djecu. Sv Nikola će doći navečer u 19:15  za večernje sv. Mise. Prije podjele darova bit će kratki program.

U petak je Bezgrešno začeće BDM. Toga dana su sv. Mise u 6:00 i navečer u 18:30 sati.

Djelatnice Caritasa i ove godine pripremile su Adventske vijence i druge lijepe poklone. Podržimo ih kupnjom u njihovom plemenitom nastojanju da pomognu onima koji su u potrebi. Sve to možete nabaviti ispred crkve.

Molitvena zajednica muževa sv. Ivan Bosco slavi 9. 12. svoju drugu god. Toga dana bit će duhovna obnova za cijelu župu s početkom u 15:30. Duhovnu obnovu vodi i propovijeda velečasni Vjekoslav Đapić, župnik u Dramlju. Iskoristimo taj trenutak posebnog propovjednika da budemo budni i da poravnamo svoje staze prema Gospodinu.

Ovaj tjedan u srijedu u samostanu Klanjateljica, zajednica Krvi Kristove ima susret iza večernje sv. Mise. Dobro došli su svi koji žele.

U organizaciji udruge "Hrvatska žena" djeca naše škole imat će iduće nedjelje Božićni koncert iza večernje svete mise. ( 10. 12. 2017. u 19:30).

Možete si nabaviti kalendare za iduću godinu na stoliću na kraju crkve.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 03.12.2017.