10.12.2017. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak            – Drinske mučenice

Subota

Kroz vrijeme Došašća mise zornice su u 6:00 sati. Lijepo vas je vidjeti kako svako jutro molitvom i pjesmom započinjete svoj dan.

Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli da je druga obljetnica "Muške molitvene zajednice sv. Ivan Bosco uz duhovnu obnovu i svečanu sv. Misu te druženje tako lijepo uspjela.

Večeras iza večernje sv. Mise u organizaciji udruge "Hrvatska žena" bit će humanitarni Božićni koncert koji pripremaju djeca iz naše škole.

Velika božićna ispovijed bit će 16. 12. u subotu s početkom u 17:00. sati. Na poseban način pozivamo djecu i mlade da se i kroz taj sakrament pripreme za blagdan Isusova rođenja.

Iduće nedjelje, 17. 12. dolazi Betlehemsko svijetlo u našu župu pod večernjom sv. Misom. Ponesite si lampaše.

Kićenje borova bit će 20. 12.

Možete si nabaviti kalendare za iduću godinu na stoliću na kraju crkve.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 10.12.2017.