17.12.2017. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak

Subota

Danas dolazi Betlehemsko svijetlo u našu župu pod večernjom sv. Misom.  Ponesite si lampaše.

Iduća nedjelja je 4. nedjelja došašća a ujedno i Badnjak, dan prije Božića. Mise su kao nedjeljom osim večernje sv. Mise  jer navečer slijede Polnoćke;

·         u 20:00 sati polnoćka za djecu uz pratnju tambura,

·         u 22:00 sata polnoćka za mlade,

·         u 24:00 sata polnoćka za odrasle.

U ovom tjednu dobit ćete Božićno pismo gdje je raspored misa kroz sve Božićne dane kao i raspored za blagoslov kuća i stanova. Ako nekome ne odgovara vrijeme kada je na redu njegova ulica neka se javi na telefon od župe, porukom na župnikov mobitel ili na e-poštu

Kićenje bora i pravljenje jaslica je u srijedu 20. 12. 2017. iza večernje sv. Mise.

Možete si nabaviti kalendare za iduću godinu na stoliću na kraju crkve.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 17.12.2017.