07.01.2018. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak

Subota

Današnjom nedjeljom završavamo Božićno vrijeme.

Čitači imaju svoj sastanak 8. 1. 2018. tj. sutra iza večernje sv. Mise.

Blagoslov obitelji ide dalje po rasporedu koji ste primili. Ako je netko preskočen ili niste bili kod kuće javite se u župni ured pa ćemo doći naknadno.

Vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike neće biti do kraja prvog mjeseca.

Klanjanje, koje imamo četvrtkom, nećemo imati do sredine siječnja.

U samostanu Klanjateljica Krvi Kristove u Podsusedu bit će duhovna obnova za odrasle, u nedjelju 14. sijećnja, od 14:00 – 18:00 sati. Prijave s. Danijeli

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 07.01.2018.