04.02.2018. Ispis E-mail

5. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

04. 02. 2018.

Čitači imaju svoj sastanak u utorak 6. 2. iza večernje sv. Mise.

Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike počinje po starom rasporedu.

Molitvena zajednica muževa sv. Ivan Bosco ima svoj susret 9. veljače u 19:30.

Na spomendan bl. Aloizija Stepinca, u subotu 10. veljače 2018. godine u 19:00 sati kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački, predvodit će središnje euharistijsko slavlje u Zagrebačkoj katedrali.

Ove godine navršava se 20. obljetnica od proglašenja blaženim Alojzija Stepinca.

Klanjanje je četvrtkom iza večernje sv. Mise.

Danas je SVETKOVINA sv. Marije De Mattias, utemeljiteljice Družbe Klanjateljica Krvi Kristove. U 18:00 h je euharistijsko klanjanje, a u 18:30h sv. Misa i blagoslov s moćima sv. Marije de Mattias. Predslavitelj je don Milan Ivančević.

U ponedjeljak u samostanu  Klanjateljica, Zajednica Krvi Kristove ima susret poslije večernje sv. Mise. Dobro došli svi koji žele.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 04.02.2018.