25.02.2018. Ispis E-mail

2. KORIZMENA NEDJELJA (B)

25. 02. 2018.

Kroz korizmene petke i nedjelje bit će u 18:00 sati pobožnost križnog puta. Svakog četvrtka kroz korizmu imat ćemo klanjanje pred Presvetim od 15:00 do 18:00 sati. Tko ima vremena može se pridružiti klanjanju.

Raspored animiranja križnog puta:

·         25. veljače krizmanici

·         02. ožujka mladi grupe Credo

·         04. ožujka Caritas

Iduće nedjelje, 04. ožujka, je nedjelja Caritasa solidarnost sa Hrvatima u Bosni i Hercegovini.

Salezijanska obitelj danas slavi  svoj misijski dan spominjući se dvojice svetih kineskih mučenika: biskupa Alojzija Versilje i svećenika Kalista Karavarija.

Sutra 26. veljače susret je molitvene zajednice Krvi Kristove nakon večernje sv. Mise u crkvi. Dobro došli svi koji žele.

Pozivamo mlade i djecu na nedjeljnu sv. Misu.

U utorak 27. veljače bit će sastanak salezijanaca suradnika iza večernje sv. Mise.

Ispred crkve možete potpisati peticiju za čisti Podsused, ne smeču.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 25.02.2018.