04.03.2018. Ispis E-mail

3. KORIZMENA NEDJELJA (B)

04. 03. 2018.

Kroz korizmene petke i nedjelje bit će u 18:00 sati pobožnost križnog puta. Svakog četvrtka kroz korizmu imat ćemo klanjanje pred Presvetim od 15:00 do 18:00 sati. Tko ima vremena može se pridružiti klanjanju.

Raspored animiranja križnog puta:

·         04. Ožujka Caritas

·         09. ožujka mladi grupe Sama Filija

·         11. ožujka prednovaci

Danas je  nedjelja Caritasa solidarnost sa Hrvatima u Bosni i Hercegovini. Znajmo svojim darivanjem nekoga razveseliti i učiniti mu makar nakratko život ljepšim i čovjeka dostojnijim. Vrijedne članice Caritasa napravile su lijepe poklone za Uskrs, pa kupnjom tih darova pomoći ćete onima koji su u potrebi.

Čitači imaju sutra tj. 5. ožujka svoj redoviti sastanak iza večernje sv. Mise.

U srijedu 7. ožujka u samostanu  Klanjateljica, Zajednica Krvi Kristove ima susret poslije večernje sv. Mise. Dobro došli svi koji žele.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 04.03.2018.