18.03.2018. Ispis E-mail

5. Korizmena nedjelja (B)

18. 03. 2018.

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i u 18:30

Sutra 19. ožujka je blagdan sv. Josipa. Svete mise su u 7:00, 9:00 i 18:30.

Iduće nedelje je Cvjetnica . Prije svake svete mise bit će blagoslov maslinovih grančica. Vaš prilog za grančice namjen je našem Caritasu i Caritasu Zagrebačke nadbiskupije za potrebe siromašnih. Na Cvjetnicu jer se čita odnosno (pjeva) Muka i neće biti pobožnosti Križnog  puta.

Raspored animiranja križnog puta:

• 18. ožujka Udruga Hrvatska žena
  • 23. ožujka  Prvopričesnici

Danas 18. ožujka u 15 sati je križni put za djecu na Ksaveru.

Vrijedne članice Caritasa napravile su lijepe poklone za Uskrs,pa kupnjom tih darova pomoći ćete onima koji su u potrebi.

24. ožujka  bit će Uskrna ispovijed za djecu od 4 – 8 razreda u 16:00 sati, a za sve ostale od 17:00 do 18:30. Molimo da dođete na vrijeme jer svećenici koji nam iz dekanata dolaze u pomoć, moraju imati mise u svojim župama. Na oglasnim pločama imate raspored ispovijedi po župama dekanata, pa ako ne stignete doći u subotu, možete izabrati crkvu u kojoj ćete se ispovijediti.

Članice udruge Hrvatska žena nakon misa prodaju kolače čiji prihod ide za naše prednovake i siromašne u župi.

Prvopričesnici umjesto vjeronauka ovaj tjedan neka dođu u petak na križni put u 18:30 i sv. Misu.

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 18.03.2018.