13.05.2018. Ispis E-mail

7. VAZMENA NEDJELJA (B)

Sv. Marija Mazzarelo

13. 05. 2018.

Ponedjeljak     Sv. Matija Ap.

Utorak

Srijeda             Sv. Ivan Nepomuk

Četvrtak

Petak

Subota

Danas 13. svibnja spomendan Gospe Fatimske, Sv. Marije Mazzarelo onivačice sestara Kćeri Marije Pomoćnice  i majčin dan.

Danas pod misom u 10:30 bit će predstavljanje ovogodišnjih krizmanika.

Ispovijed za krizmanike i kumove bit će 18. svibnja u petak u 19:00 sati. Sv. Krizma bit će 19. svibnja u subotu u 11:00 sati.

Salezijanci suradnici imaju svoj sastanak u utorak 15. svibnja iza večernje sv. Mise. Salezijanci suradnici pozivaju 19. svibnja na Hod za život (za obitelj, život i Domovinu). Pozivaju se župljani da se okupe u 11:00 sati na Trgu Franje Tuđmana i zajedno krenemo u povorci slaveći Život.

Susret mladih 25. i 26. svibnja u Rijeci i susret sa vrhovnim poglavarom Salezijanske Družbe. Pojedinosti o tom susretu objavit ćemo iduće nedjelje.

Iduće nedjelje 20. svibnja je blagdan Duhova.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 13.05.2018.