27.05.2018. Ispis E-mail

Četvrtak        – Tijelovo

Petak

Subota

U četvrtak je blagdan Tijelova. Toga dana bit će mise u 7, 9 i navečer u 18.30. Nakon večernje sv. Mise bit će procesija s Presvetim Oltarskim Sakramentom po dvorištu, kao što je bilo i prijašnjih godina.

Ovih dana pratimo susrete našeg vrhovnog poglavara sa Salezijanskom obitelji, mladima i našim vjernicima. U Rijeci je svečano proslavljena 100. obljetnica dolaska salezijanaca. U Splitu se slavi 50. obljetnica župe Marije Pomoćnice na Kmanu. U Zagrebu će službu novoizabranog provincijala preuzeti don Tihomir Šutalo.

U ponedjeljak molitvena zajednica" Klanjateljica Krvi Kristove " ima sastanak iza večernje sv. Mise  u samostanu sestara. Dobro došli su svi koji žele.

U utorak 29. svibnja čitači slave svog zaštitnika  Sv. Poliona na večernoj misi.

U petak 1. lipnja susret je Muške molitvene zajednice Sv. Ivan Bosco u 19:30.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 27.05.2018.