03.06.2018. Ispis E-mail

9. Nedjelja kroz godinu (B)

3. 6. 2018.

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak              – Presveto Srce Isusovo

Subota            – Bezgrešno Srce Marijino

Oratorijsko ljeto u Podsusedu od 25. lipnja do 6. srpnja.  U prvom tjednu izlet na Trg Bana Jelačića i katedrala. U drugom tjednu izlet na bazene. Prijave su počele. Mogu se prijaviti djeca koja su završila drugi razred pa sve do osmoga. Detaljni program dobit ćete iduće nedjelje. Prijavite se što prije.

Sutra 4. lipnja čitači imaju svoj redoviti sastanak iza večernje sv. Mise.

U srijedu 6. lipnja  molitvena zajednica" Klanjateljica Krvi Kristove " ima sastanak iza večernje sv. Mise  u samostanu sestara. Dobro došli su svi koji žele.

U petak 8. lipnja susret je Muške molitvene zajednice Sv. Ivan Bosco u 19:30.

U petak 22. lipnja organiziramo hodočašće našeg dekanata na Trsat. Zainteresirani se trebaju što prije prijaviti u župnom uredu.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 03.06.2018.