Župa Don Bosko

28.4.2019. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

Druga vazmena nedjelja (C)

28. 04. 2019.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak  

Utorak          

Srijeda            

Četvrtak         

Petak               

Subota             

 

            Udruga Hrvatska žena priređuje i poziva na koncert koji će biti danas 28. travnja nakon večernje sv. Mise. Vaš prilog ide za naš župni Caritas za najpotrebnije u našoj župi.

 

            U srijedu 1. svibnja organizira se tradicionalna biciklijada na Mariju Bistricu. Detaljne informacije možete saznati na plakatima ispred crkve. Prijave su moguće nakon mise na stoliću ispred crkve ili u župnom uredu.

 

            U subotu 4. svibnja u 9:00 sati je ispovijed za prvopričesnike. Nakon toga je generalna proba.

 

            Nedjelja 5. svibnja prva pričest u našoj župi pod misom u 10:30.

 

            Nakon godine dana malog zatišja krećemo dalje sa uređenjem naše crkve. U toku je nabava novog svetohraništa. Slušajući vaše komentare i primjedbe da bi trebalo nešto učiniti sa ispovjedaonicama pa smo pristupili realizaciji tog problema. Te dvije stvari povezane su sa financijama pa se nadamo da ćete se odazvati i svaki prema svojim mogućnostima dati svoj dar.

 

            Sestre KKK svake godine obilježavaju dan Klanjateljica hodočašćem. Ove godine, 4. svibnja, je hodočaste u Udbinu. Pozivaju članove Krvi Kristove i ostale župljane da im se pridruže. Upisi su u župnom uredu ili kod s. Danijele.

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 28.4.2019.