Župa Don Bosko

02.06.2019. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

7.Vazmena nedjelja (C)

02. 06. 2019.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak  

Utorak          

Srijeda            

Četvrtak         

Petak               

Subota             

 

            U subotu 8. lipnja u Torinu u Italiji, bit će ređenje salezijanskih  đakona. Među njima su i dvojica iz Hrvatske: Pavao Špoljar i Ivan Veriga, Ivan je, kao što vam je poznato, član naše župne zajednice. Obojicu preporučujemo u vaše molitve da ustraju u pozivu i budu dobri salezijanci.

 

            Sljedeće nedjelje, 9. lipnja, slavimo svetkovinu Duhova.

 

            Naša župa organizira hodočašće na Trsat  22. lipnja, imamo još dosta slobodnih mjesta. Prijave primamo još samo ovaj tjedan. Ukoliko se ne prijavi dovoljan broj hodočasnika, hodočašće ćemo, nažalost, morati otkazati. Cijena putovanja 80 kuna.

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 02.06.2019.