Župa Don Bosko

26.09.2019. SASTANAK ŽUPNOG PASTORALNOG I EKONOMSKOG VIJEĆA Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
 img_1823_resize.jpeg Na današnjem sastanku župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća župnik don Rudolf Belko je u ime zajednice u Podsusedu predstavio idejni arhitektonski projekt Pastoralnog centra naše župe koji se predviđa izgraditi ispod igrališta. Župnik je upoznao prisutne da je novo svetohranište postavljeno i da ga je blagoslovio kardinal Bozanić 15.rujna 2019. prilikom posjeta našoj župi. Nakon ove točke proslava blagdana sv.Martina s procesijom  bila je slijedeća točka dnevnog reda. Hrvatska žena će i ove godine ishoditi dozvole za procesiju i skup. Također će njene članice ispesti kolače. Moraju se odrediti voditelji grupa koji će sudjelovati u aktivnostima. Slijedeća točka je mlada misa našeg župljana Ivana Verige. Svećeničko ređenje će biti 6.lipnja 2020. u zagrebačkoj katedrali. Datum same mlade mise određuje mladomisnik, a to trenutno nije određeno. Razgovaralo se o samoj organizaciji mlade mise i svečanog ručka. Na pitanje o financijskoj konstrukciji obnoce crkve gospodin Račić podnio je izvješće o troškovima obnove i plaćanjima troškova.

 

 img_1825_resize.jpeg  
 img_1831_resize.jpeg  
 img_1832_resize.jpeg  
 img_1845_resize.jpeg  
 img_1837_resize.jpeg  
 img_1838_resize.jpeg  
 img_1833_resize.jpeg  
 img_1846_resize.jpeg  
 img_1850_resize.jpeg  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica