Župa Don Bosko

01.12.2019. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

1.Nedjelja došašća (A)

01. 12. 2019.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak   – Karlo Boromejski, Drago, Dragica

Utorak          

Srijeda            

Četvrtak       

Petak              Bl. Gracija Kotorski

Subota            Posveta Lateranske Bazilike

 

            Pozivamo starije župljane na Adventski susret koji će početi u 15:00 i trajati do 18:00 sati. Susret će početi sa svetom misom pod kojom će biti mogućnost za svetu ispovijed. Nakon mise slijedi program i druženje u dvorani.

 

            Od sutra počinju sv. Mise zornice ujutro u 6:00 sati, osim nedjelja, kada je jutarnja misa u 7:00 sati.

 

            Sastanak župnog ekonomskog i pastoralnog vijeća bit će 5. prosinca u 19:30.

 

            U petak 6. prosinca slavimo Nikolinje. Još danas i sutra možete prijaviti svoju djecu. Sv Nikola će doći navečer u 19:00 sati nakon večernje sv. Mise. Prije podjele darova bit će kratki program.

 

            Duhovna obnova za našu župu bit će 7. prosinca s početkom u 15:00 sati. Duhovnu obnovu vodi i propovijeda fra Tomislav Glavnik, gvardijan samostana na Svetom Duhu.

 

            Djelatnice Caritasa i ove godine pripremile su Adventske vijence i druge lijepe poklone. Podržimo ih kupnjom u njihovom plemenitom nastojanju da pomognu onima koji su u potrebi. Sve to možete nabaviti ispred crkve.

 

            Pred nama je gradnja pastoralnog centra. Pojedinosti o toj gradnji možete vidjeti na slikama koje se nalaze na oglasnoj ploči ispod lipe. Vaše donacije možete učiniti i preko bankovnog računa koji možete pročitati na plakatu ili istu informaciju možete dobiti u župnom uredu. Hvala na daljnjoj suradnji.

 

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Naša ognjišta, Katolički tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 01.12.2019.