31.12.2019. MISA ZAHVALNICA Ispis E-mail
 img_8245_resize.jpg

Večeras je u našoj župnoj crkvi sv.Ivana Bosca slavljena misa zahvalnica.Misu je predvodio župnik don Rudolf Belko uz asistenciju ravnatelja don Mladena Delića i vikara don Anto Stojića. Misi je nazočio velik broj vjernika, tako da je crkva bila prepuna. Misno slavlje uveličao je župni zbor pod vodstvom Božice Veršić.

U propovijedi župnik don Rudolf Belko zahvalio se župljanima za doprinos  župi u 2019. godini s posebnim osvrtom na Pastoralni centar "Sv.Ivan Bosco".Dodao je da je to centar koji ćemo mi izgraditi, a koji će ostati slijedećim generacijama.

Na kraju mise župljanima se obratio se i gospodin Mile Račić ,predsjednik Organizacijskog odbora izgradnje Centra zahvalivši se svima koji su do sada donirali sredstva za izgradnju Centra.

Iz statistike župe sv.Ivana Bosca za 2019. godinu:

Vjenčanih ; 14 parova zaručnika

Krštenih   : 41 dijete