Župa Don Bosko

29.05.2022. Ispis E-mail
Autor: Damir Latin   

SEDMA VAZMENA NEDJELJA (C)

29. SVIBNJA 2022.

 

 

1.    Danas je u našoj župi slavlje sv. Potvrde pod misom u 11 sati. Krizmatelj je mons. Josip Oslić, kanonik. Naša župa ima ove godine 45 krizmanika.

 

2.    U utorak, 31. svibnja slavimo svetkovinu Majke Božje od kamenitih vrata, zaštitnice grada Zagreba. Slavlje će početi ispred katedrale u 19 sati. Ostale pojedinosti možete naći na oglasnoj ploči.

 

3.    Zainteresirani župljani za koncert Progledaj srcem mogu nabaviti karte u župnom uredu.

 

4.    U petak 10. lipnja, najavljujemo da će biti Donatorska večera za izgradnju našeg Pastoralnog centra u Dvorani Sutinska vrela u 19.30. Pozivamo sve župljane i ljude dobre volje da nam se pridruže kako bismo nastavili s aktivnostima oko pastoralnog centra. U našem dvorištu ispred crkve nalazi se štand na kojem možete nabaviti ulaznice za Donatorsku večeru. Unaprijed zahvaljujemo.

 

5.    Slijedeće nedjelje slavimo Svetkovinu Duhova ili Pedesetnicu.

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 29.05.2022.