Župa Don Bosko

28.08.2022. Ispis E-mail
Autor: Damir Latin   

DVADESET DRUGA NEDJELJA U GODNI (C)

28. KOLOVOZA 2022.

 

 

 

1.    U ponedjeljak 29. kolovoza je spomendan Mučeništvo Ivana Krstitelja, sv. Mise su uobičajenim rasporedom.

 

2.    291. zavjetno hodočašće vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu održat će se 10. i 11. rujna pod geslom: „Hvala ti, Majko, vijek' uz na budi. Tko će nam pomoći, ako ne ti?“ Na hodočašće su pozvani mladi da se priključe pješacima u subotu ili da u nedjelju dođu sa svojim obiteljima. Raspored hodočasničkih događanja možete pročitati na oglasnoj ploči. Zainteresirani se mogu javiti u župni ured.

 

3.    Susret hrvatske katoličke mladeži, održat će se 17. rujna u Bjelovaru. Kotizacija uplate je 40 kn, plus troškovi prijevoza. Prijave u župnom uredu.

 

4.    Ovaj tjedan održat će se drugi dio našeg ljetnog oratorija od 1. – 4. rujna. Za sudionike koji su se prijavili na prvom terminu nije potrebna nova prijava. Budući da u ovom terminu ima još mjesta, prijave su moguće još danas preko linka na Instagram profilu oratorija ili u župnom uredu. Početak ljetnog oratorija je u četvrtak u 9:30h.

 

5.    Sastanak župnog pastoralnog vijeća održat će se u subotu u 19 sati nakon večernje svete mise.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 28.08.2022.