Župa Don Bosko

01.01.2023. Ispis E-mail
Autor: Damir Latin   

 

NOVA GODINA 2023.

SV. MARIJA BOGORODICA (A)

1.  1. 2023.

 

 

1.    Danas je Svetkovina Sv. Marije Bogorodice, Nova godina, 56. svjetski dan Mira. Sretnu i blagoslovljenu Novu Godinu - vama, vašim obiteljima, sestrama Klanjateljicama Krvi Kristove i svim vjernicima naše župne zajednice, žele vaši salezijanci.

 

2.    Na staru godinu, 31. siječanja, završili smo s blagoslovom obitelji. Svima od srca hvala na lijepom prijemu i darovima. Ako smo nekoga nenamjerno izostavili, može se naknadno javiti u župni ured i dogovoriti blagoslov.

 

3.    U četvrtak 5. siječnja, pod večernjom svetom misom bit će blagoslov vode.

 

4.    U petak 6. siječnja slavimo Bogojavljenje ili Sveta Tri Kralja. Svete mise su u 7, 9, 10.30 i večernja u 18.30. sati.

 

5.    Slijedeća nedjelja je Nedjelja Krštenja Gospodinova.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 01.01.2023.