Župa Don Bosko

03.02.2012. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

4. NEDJELJA KROZ GODINU (C)

03. 02. 2013.

 

Svete mise:     radnim danom u: 7:00 i 18:30

                      Nedjeljom u 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30

 

Spomendani svetaca kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak – Sv. Marija de Matias

Utorak – Sv. Agata dj. i mč. i Sv. Modest

Srijeda – Sv. Pavao Miki i dr. mčč.

Četvrtak – Sv. Pio IX. Pp.

Petak – Sv. Jeronim Emilijani

Subota  - Sv. Skolastika dj. i mč.

 

Onima koji slave imendan naše iskrene čestitke.

 

U četvrtak smo proslavili zaštitnika naše župe sv. Ivana Bosca. Zahvaljujemo ovogodišnjim propovjednicima: don Damiru Stojiću – koji je predvodio trodnevnicu, don Peji Orkiću, našem provincijalu, koji je predvodio blagdansku misu za naše đake te msgr. Miji Gorskom – pomoć. biskupu zagrebačkom, koji je predvodio večernje misno slavlje sa svećenicima iz dekanata. Zahvaljujemo i svim zborovima naše župe, kao i svima vama koji ste se na bilo koji način uključili u proslavu našeg župnog blagdana. 

Danas je po kalendaru Sv. Blaž ali se liturgijski prenosi na ponedjeljak, pa ćemo kod jutarnje i večernje sv. mise imati uobičajeni blagoslov grla. Sutra slavimo i Mariju de Matias, utemeljiteljicu Sestara Klanjateljica Krvi Kristove. Za blagdan se spremamo prigodnom trodnevnicom, a sutra u 18:30 sv. misu će predvoditi vlč. Zvonimir Badurina – Duduć, svećenik Krčke biskupije.

Ovaj tjedan na Knežiji se održava 15. Sabor naše Provincije, pa krizmanici ovaj tjedan neće imati svoje vjeronaučne susrete u župi.                                 

 

TISAK: Preporučamo, kao i uvijek naš katolički tisak. GK, Don Bosco danas i dr.

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 03.02.2012.