Župa Don Bosko

31.03.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

USKRS (C)

31. 03. 2013.

 

           

Sretan i blagoslovljen Uskrs i uskrsne blagdane svima vama i vašima, starima i mladima, napose bolesnima i nemoćnima kao i svim ljudima dobre volje žele vaši svećenici salezijanci, sestre Klanjateljice Krvi Kristove, članovi Župnog pastoralnog vijeća, salezijanci susradnici, djelatnici župnog Caritasa, članovi župnih zborova, animatori, ministranti...

            Hvala svima koji sti dali svoje priloge da bi nam crkva kroz ove dane bila dolično okićena. Posebna hvala gđi. Bišćan i našem aranžeru Vici za kićenje crkve za uskrsne dane. Hvala svim čitačima, pjevačima, čitačima i ministrantima koji su svojim sudjelovanjem uljepšali obrede ovih dana.

            Na Uskrs svete mise slavimo u 6, 7, 9, 10:30, 12 i u 18:30. Iza svih dopodnevnih misa (kao i večeras) bit će uobičajeni blagoslov jestvina i novih plodova.

Na Uskrsni ponedjeljak sv. mise ćemo slaviti u 7:00, 9:00, 10:30 i u 18:30.

Sljedeće nedjelje iza večernje svete mise Društvo „Hrvatska žena” organizira prigodni humanitarni koncert. Sudjeluje Muški vokalni ansambl KUD-a „Klas” i klapa „Frajlice”. Svi ste dobrodošli.

Sljedeće nedjelje u 17 sati pozivamo roditelje ovogodišnjih prvopričesnika na roditeljski  sastanak.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički tisak.                                                                                                       

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 31.03.2013.