Župa Don Bosko

22.09.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

25. NEDJELJA K/G (C)

22. 09. 2013.

 

Svete mise:     radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                        nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.


Spomendani kroz tjedan:

Ponedjeljak – Sv. Pio iz Pietrelcine

Utorak – Gospa od otkupljenja

Srijeda – Sv. Aurelija, Zlata

Četvrtak – Sv. Kuzma i Damijan

Petak – Sv. Vinko Paulski

Subota – Sv. Većeslav

Čestitke onima koji slave svoj imendan

 

Po odredbi Hrvatske biskupske konferencije po crkvama u Hrvatskoj skuplja se kolekta (tj. prilozi) za gradnju crkve Gospe Velikog hrvatskog zavjeta u Kninu. Svoje priloge, makar skromne, možete staviti u posebnu škrabicu na dnu crkve ili donijeti u župni ured do kraja rujna mjeseca.

 

Ovogodišnji pripravnici za sv. krizmu imaju župni vjeronauk u utorak u 15 sati I. grupa, a u srijedu u isti sat II. grupa. Obavezno doći i donijeti ispunjene Upisnice za krizmu.

 

U utorak 24. u mjesecu, spomen Marije Pomoćnice te iza večernje Sv. mise susret salezijanaca suradnika.U utorak iza mise također je susret liturgijskih čitača.

           

U četvrtak u 18 sati pozivamo vas na tjedno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu.

 

U petak, odbor Podsusedskih svečanosti poziva na prvo zavičajno slavlje stanovnike Podsuseda u dvorani Sutinska vrela. Obavijest – plakat imate i o susretu Hrvata Istočne Hercegovine u Franj. Crkvi u Dubravi sljedeće nedjelje.

 

U subotu pozivamo MINISTRANTE i one koji to žele postati na susret u  9:30.

U subotu u Pulskoj Areni bit će proglašen blaženim MIROSLAV BULEŠIĆ, mladi istarski svećenik kojega su kumunisti mučki ubili krajem II. svjetskog rata. Iz našeg dekanata idu tri autobusa. Sva su mjesta popunjena. Onima koji putuju želimo sretan put zagovor novog blaženika i Božji blagoslov.

 

Proslava 100. – te obljetnice dolaska salezijanaca u Hrvatsku bit će obilježena 12. i 13. listobada na Knežiji i Jarunu uz prisustvo našeg vrhovnog poglavara i mnogih godtiju. Više u sljedećim nedjeljama.

           

Zahvaljujemo gđi. Jeleni Ivaci za dugogodišnje vođenje našeg Dječjeg zbora.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 22.09.2013.