Župa Don Bosko

06.10.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

27. NEDJELJA K/G (C)

06. 10. 2013.

                                 

Svete mise: radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                       nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.


Spomendani kroz tjedan:

Ponedjeljak – BDM od krunice

Utorak – Sv. Demetrije

Srijeda – Sv. Dionizije mč i dr.

Četvrtak – Sv. Danijel

Petak – Bl. Ivan XXIII.

Subota – Sv. Serafin

Čestitke onima koji slave svoj imendan

 

Prvopričesnike pozivamo na župni vjeronauk u subotu. I. grupa (3A) u 9 sati, a II. grupa (3B i 3C) u 13 sati.

 

Ovogodišnji pripravnici za sv. krizmu imat će  župni vjeronauk u srijedu u 15 sati I. i II. grupa zajedno radi blagdana. Obavezno doći!!!

 

            U četvrtak u 18 sati pozivamo vas na tjedno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu.  

 

U subotu pozivamo MINISTRANTE i one koji to žele postati na susret u  9:30.

Proslava 100.–te obljetnice dolaska salezijanaca u Hrvatsku bit će obilježena 12. i 13. listopada na Knežiji i Jarunu uz prisustvo našeg vrhovnog poglavara i mnogih gostiju. Svečano misno slavlje predvodit će u nedjelju mons. Ivan Devčić – nadbiskup riječki, a propovijedat če naš vrhovni poglavar. U programu sudjeluje salezijanska mladež koja ovom prigodom ima svoj godišnji susret, salezijanci suradnici, pjevački zborovi, predstavnici župljana iz salezijanskih župa....

Vrhovni poglavar će se sresti sa svim skupinama koje se nadahnjuju na don Boskovoj karizmi. U nedjelju u 18 sati pohodit će i našu podsusedsku Zajednicu za odgoj zvanja.

            Sljedeće nedjelje sv. mise ćemo služiti u našoj crkvi u 7:00. 9:00, 10:30 (tiha ili recitirana misa) i u 18:30.

Imamo jednu molbu iz naše župe u Mokošici. Oni su najdalje, pa kad dolaze u Zagreb moraju negdje prenoćiti. Mladi će noćiti na Jarunu, a vas molimo da ugostite župljane iz Mokošice. Oni bi došli u subotu navečer, pa koji imate sobu viška prijavite se u župnom uredu danas ili tijekom tjedna. (28 osoba:3 bračna para, a ostalo su gospođe.) Unaprijed HVALA!!!

 

NAJAVLJUJEMO: Uz Spomen vjernih mrtvih (Dušni dan) djelatnici Caritasa  ponudit će nam slijedećih nedjelja ispred crkve lampione koje nosimo na groblja po prigodnim cijenama. Prihod ide za potrebe Caritasa.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 06.10.2013.