Župa Don Bosko

13.10.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

28. NEDJELJA K/G (C)

13. 10. 2013.

                                 

Svete mise:   radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                       nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.


Spomendani kroz tjedan:

Ponedjeljak – Sv. Kalist Pp. i mč.

Utorak – Sv. Terezija Avilska

Srijeda – Sv. Margareta M. Alacoqe

Četvrtak – Sv. Ignacije Antiohijski

Petak – Sv. Luka ev.

Subota – Sv. Pavao od Križa

Čestitke onima koji slave svoj imendan

 

Prvopričesnike pozivamo na župni vjeronauk u subotu. I. grupa (3A) u 9 sati, a II. grupa (3B i 3C) u 13 sati.

 

Ovogodišnji pripravnici za sv. krizmu imat će  župni vjeronauk u utorak I. grupa u 15 sati, a u srijedu II. grupa također vu 15 sati. Obavezno doći!!!

 

            U četvrtak u 18 sati pozivamo vas na tjedno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu.  

 

U subotu pozivamo MINISTRANTE i one koji to žele postati na susret u  9:30.

Proslava 100.–te obljetnice dolaska salezijanaca u Hrvatsku obilježava se od jučer na Knežiji i Jarunu uz prisustvo našeg vrhovnog poglavara i mnogih gostiju. Svečano misno slavlje predvodit će danas u 11 sati mons. Ivan Devčić – nadbiskup riječki, a propovijedat če naš vrhovni poglavar. U programu sudjeluje salezijanska mladež koja ovom prigodom ima svoj godišnji susret, salezijanci suradnici, pjevački zborovi, predstavnici župljana iz salezijanskih župa.

Vrhovni poglavar će se sresti sa svim skupinama koje se nadahnjuju na don Boskovoj karizmi. Danas će u 18 sati pohoditi  i našu podsusedsku Zajednicu za odgoj zvanja i susresti se s našim kandidatima. Danas nećemo imati sv. misu u 12 sati, a misa u 10:30 bit će tzv. tiha misa.

 

NAJAVLJUJEMO:

Sljedeća nedjelja je misijska nedjelja kada se na poseban način sjećamo naših misionara u molitvama i svojim vjerničkim prilozima- Milodari sljedeće nedjelje su namijenjeni za misije. Za svaki vaš dar unaprijed Hvala.

Uz Spomen vjrnih mrtvih (Dušni dan) djelatnici Caritasa  ponudit će nam slijedećih nedjelja ispred crkve lampione koje nosimo na grobove svojih pokojnika. Akcija je caritativnog tj. humanitarnog karaktera. Prilozi su za djecu s posebnim potrebama,

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 13.10.2013.