Župa Don Bosko

27.10.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

30. NEDJELJA K/G (C)

27. 10. 2013.

      

 Svete mise:   radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                        nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.


Spomendani kroz tjedan:

Ponedjeljak – Sv. Šimun i Juda Tadej. app.

Utorak – Sv. Mihovil Rua, Don Boscov nasljednik

Srijeda – Sv. Marcel

Četvrtak – Sv. Alfons Rodriguez

Petak – SVI SVETI, svetkovina. Sv. mise u 7:00, 9:00, 10:30 i u 18:30

Subota – DUŠNI DAN, Spomen svih mrtvih. Sv. mise u 7:00 i u 18:30

Čestitke onima koji slave svoj imendan

           

Uz Spomen vjernih mrtvih (Dušni dan) djelatnici Caritasa  ponudit će nam i ove  nedjelje ispred crkve lampione koje nosimo na grobove svojih pokojnika. Akcija je karitativnog tj. humanitarnog karaktera. Prilozi su za djecu s posebnim potrebama.

 

Prvopričesnike pozivamo na župni vjeronauk u subotu. I. grupa (3A) u 9 sati, a II. grupa (3B i 3C) u 13 sati.

 

Ovogodišnji pripravnici za sv. krizmu imat će  župni vjeronauk u utorak I. grupa u 10 sati, a u srijedu II. grupa također u 10 sati. Obavezno doći!!!

           

            U četvrtak u 18 sati pozivamo vas na tjedno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu.  

 

U subotu pozivamo MINISTRANTE i one koji to žele postati na susret u  10:00.


NAJAVLJUJEMO:  U nedjelju, 10. studenoga, proslavit ćemo blagden Sv. Martina. Te nedjelje u crkvi će biti sv. mise samo ujutro i navečer. U 10 sati okupit ćemo se kod crkve i u procesiji uz limenu glazbu i župni zbor i ostale pjevače poći prema kapelici sv. Martina. Uz mogućnost ulaska u kapelicu Sv. Martina, molitvu i pjesmu krenut ćemo u Tenisku dvoranu u kojoj ćemo slaviti svetu misu. Ove godine euharistijsko slavlje predvodit će don Ivan Stojanović, dugogodišnji misionar u Gani (Afrika), a sada župnik na Knežiji. Sve vas pozivamo na ovo svečano misno slavlje, napose djecu i mlade.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 27.10.2013.