Župa Don Bosko

17.11.2013. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

33. NEDJELJA K/G (C)

17. 11. 2013.

 

 Svete mise:    radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                        nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.


Spomendani kroz tjedan:

Ponedjeljak – Posveta baziulike sv. Petra i Pavla

Utorak – Sv. Matilda

Srijeda – Sv. Feliks, Srećko

Četvrtak – Prikazanje BDM

Petak – Sv. Cecilija

Subota – Sv. Klement Pp.

Čestitke onima koji slave svoj imendan

           

KATEHEZE U ŽUPAMA NADBISKUPIJE:

            U utorak 12. 11. 19:30 započele su u našoj nadbiskupiji KETEHEZE PO ŽUPAMA. Zamišljene su tako da svaki mjesec, osim siječnja, jednu katehezu održi kardinal Josip Bozanić u Pastoralnom institutu, koja se  uživo prenosi u sve crkve ili župne dvorane. Drugu katehezu imali bi župnici, a u ostale utorke u mjesecu predviđeni su MOLITVENI SUSRETI. Stoga vas pozivamo na ove susrete utorkom. U utorak 19. 11. 2013. tema kateheze je SLOBODA. Stoga vas pozivamo u utorak iza večernje sv. mise na ovaj susret. Pozvani su i mladi i drasli.

Zahvala uz proslavu  Sv. Martina svima koji su pomogli u organizaciji. Posebno zahvaljujemo članicama Društva Hrvatska žena – ogranak Podsused na svesrdnoj pomoći. „Hrvatska žena u petak u dvorani Sutinska Vrela organizira humanitarnu zabavu u 20 sati. Pozvani ste!!!/Plakat/

 

Referendum za Vukovar – traže se volonteri. Javite se u župni ured !

 

Četvrtak: Sv. Cecilija –  liturgijske pjevače pozivamo na večernju misu, a poslije na zajedničko druženje.

 

Nedjelja 24. 11. u crkvi u Španskom (19 sati ) humanitarna Klapska večer .

 

Prvopričesnike i pripravnike za sv. krizmu pozivamo na župni vjeronauk po ustaljenom rasporedu.          

           

U četvrtak u 18 sati pozivamo vas na tjedno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu.  

 

MINISTRANTI i oni koji to žele postati pozvani su na susret subotom u  10:00.


Na kraju još jedna važna obavijest za djecu. I ove godine nam dolazi sv. Nikola, a vrijeme brzo leti.  Svi koji se žele susresti s njime neka se  prijave u župnom uredu, a oni koji su dobri u recitiranju i pjevanju neka se uključe u pripravu programa s vjeroučiteljicama i animatorima.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK, napose nove brojeve Glasa koncila i Don Bosca danas.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 17.11.2013.