Župa Don Bosko

12.11.2013. PRVA KATEHEZA ZA ODRASLE KARDINALA BOZANIĆA Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
img_3516_resize.jpg  U utorak 12. studenog 2013.  u 19.30 sati ,tridesetak naših župljana putem interneta pratilo je uživo prvu katehezu za odrasle kardinala Josipa Bozanića iz  iz Nadbiskupskog pastoralnog instituta u Zagrebu.
 img_3509_resize.jpg Nadbiskup je svoju prvu katehezu posvetio promišljanju o dostojanstvu čovjeka i dostojanstvu braka. Poslije kateheze župljani su ostali u diskusiji promišljajući o kardinalovom pitanju kako otkrivati i živjeti dostojanstvo kršćanskog braka. 
 img_3523_resize.jpg   Prisutni su potvrdili razmišljanje obiteljske zajednice i zaključili da referendum treba proživjeti kao priliku za duhovnu obnovu i molitvu u obitelji. 
 img_3525_resize.jpg  Vjerujemo da će  prijenosu kardinalovih kateheza nazočiti veći broj župljana.
 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica